Nasazení / Výsledky dorostenky a juniorky

9. Kolo Datum kola 2014/11/22 Hodina 09:00

Šach.Čís.JménoELOBody VýsledekBody JménoELOČís.
13Richterova Natasa 2073 ½ - ½6 Fuskova Martina 21451
29Suchomelova Simona 1883 ½ - ½ Janska Jitka 20772
36Sroubova Lenka 1949 ½ - ½5 Beluska Tereza 172914
45Kanakova Natalie 19605 1 - 0 Gresova Zuzana 183010
54Rojikova Lenka 1979 1 - 0 Zemkova Klara 169716
618Ambrozova Lucie 1633 0 - 1 Nova Michaela 170615
713Mackova Veronika 17544 0 - 14 Sabolova Kristyna 18948
811Luzikova Nicola 17784 ½ - ½4 Dumkova Daniela 177612
922Volaninova Sarka 1520 ½ - ½ Homolkova Ivana 149823
1019Stranska Kamila 16293 1 - 03 Valterova Veronika 140125
1121Richterova Julie 1561 0 - 13 Koci Tereza 166417
1220Bierska Adela 16223 1 volno
137Vlckova Katerina 1917 0 nenasazen
1424Pham Thi Erika Tra My 1472 0 nenasazen
1526Kopecka Eva 14243 0 nenasazen

Zdroj: Chess-results.com - Herní plán

8. Kolo Datum kola 2014/11/21 Hodina 15:00

Šach.Čís.JménoELOBody VýsledekBody JménoELOČís.
11Fuskova Martina 2145 ½ - ½5 Suchomelova Simona 18839
23Richterova Natasa 2073 1 - 0 Sroubova Lenka 19496
35Kanakova Natalie 19605 0 - 1 Janska Jitka 20772
415Nova Michaela 1706 0 - 14 Beluska Tereza 172914
518Ambrozova Lucie 16334 ½ - ½4 Rojikova Lenka 19794
610Gresova Zuzana 1830 1 - 04 Luzikova Nicola 177811
712Dumkova Daniela 1776 ½ - ½ Sabolova Kristyna 18948
819Stranska Kamila 16293 0 - 1 Zemkova Klara 169716
917Koci Tereza 16643 0 - 13 Mackova Veronika 175413
1022Volaninova Sarka 15203 ½ - ½ Kopecka Eva 142426
1123Homolkova Ivana 1498 1 - 0 Pham Thi Erika Tra My 147224
1220Bierska Adela 16222 1 - 0 Richterova Julie 156121
1325Valterova Veronika 14012 1 volno
147Vlckova Katerina 1917 0 nenasazen

Zdroj: Chess-results.com - Herní plán

7. Kolo Datum kola 2014/11/20 Hodina 16:00

Šach.Čís.JménoELOBody VýsledekBody JménoELOČís.
16Sroubova Lenka 1949 1 - 05 Kanakova Natalie 19605
21Fuskova Martina 2145 1 - 0 Nova Michaela 170615
32Janska Jitka 20774 ½ - ½4 Richterova Natasa 20733
49Suchomelova Simona 18834 1 - 04 Ambrozova Lucie 163318
58Sabolova Kristyna 18943 ½ - ½ Luzikova Nicola 177811
64Rojikova Lenka 19793 1 - 03 Stranska Kamila 162919
716Zemkova Klara 16973 ½ - ½3 Gresova Zuzana 183010
814Beluska Tereza 17293 1 - 03 Koci Tereza 166417
926Kopecka Eva 1424 0 - 1 Dumkova Daniela 177612
1013Mackova Veronika 17542 1 - 02 Bierska Adela 162220
1125Valterova Veronika 14012 0 - 12 Volaninova Sarka 152022
1223Homolkova Ivana 1498 1 - 0 Richterova Julie 156121
1324Pham Thi Erika Tra My 1472 1 volno
147Vlckova Katerina 1917 0 nenasazen

Zdroj: Chess-results.com - Herní plán

6. Kolo Datum kola 2014/11/20 Hodina 09:00

Šach.Čís.JménoELOBody VýsledekBody JménoELOČís.
13Richterova Natasa 20734 0 - 14 Kanakova Natalie 19605
22Janska Jitka 2077 ½ - ½4 Fuskova Martina 21451
317Koci Tereza 16643 0 - 1 Sroubova Lenka 19496
415Nova Michaela 1706 1 - 03 Zemkova Klara 169716
518Ambrozova Lucie 16333 1 - 03 Sabolova Kristyna 18948
612Dumkova Daniela 1776 0 - 13 Suchomelova Simona 18839
710Gresova Zuzana 1830 ½ - ½ Rojikova Lenka 19794
811Luzikova Nicola 1778 1 - 02 Mackova Veronika 175413
922Volaninova Sarka 15202 0 - 12 Beluska Tereza 172914
1019Stranska Kamila 16292 1 - 02 Bierska Adela 162220
1126Kopecka Eva 1424 1 - 0 Homolkova Ivana 149823
1224Pham Thi Erika Tra My 1472 0 - 11 Valterova Veronika 140125
1321Richterova Julie 1561½ 1 volno
147Vlckova Katerina 1917 0 nenasazen

Zdroj: Chess-results.com - Herní plán

5. Kolo Datum kola 2014/11/19 Hodina 15:00

Šach.Čís.JménoELOBody VýsledekBody JménoELOČís.
15Kanakova Natalie 1960 ½ - ½ Fuskova Martina 21451
26Sroubova Lenka 19493 ½ - ½3 Janska Jitka 20772
39Suchomelova Simona 18833 0 - 13 Richterova Natasa 20733
44Rojikova Lenka 1979 0 - 1 Nova Michaela 170615
58Sabolova Kristyna 1894 ½ - ½2 Gresova Zuzana 183010
614Beluska Tereza 17292 0 - 12 Ambrozova Lucie 163318
716Zemkova Klara 16972 1 - 02 Volaninova Sarka 152022
820Bierska Adela 16222 0 - 12 Koci Tereza 166417
912Dumkova Daniela 1776 + - - Vlckova Katerina 19177
1023Homolkova Ivana 1498 0 - 1 Luzikova Nicola 177811
1125Valterova Veronika 14011 0 - 11 Mackova Veronika 175413
1224Pham Thi Erika Tra My 14721 ½ - ½1 Kopecka Eva 142426
1321Richterova Julie 1561½ 0 - 11 Stranska Kamila 162919

Zdroj: Chess-results.com - Herní plán

4. Kolo Datum kola 2014/11/18 Hodina 16:00

Šach.Čís.JménoELOBody VýsledekBody JménoELOČís.
11Fuskova Martina 2145 1 - 0 Rojikova Lenka 19794
25Kanakova Natalie 1960 1 - 0 Sabolova Kristyna 18948
315Nova Michaela 17062 ½ - ½ Sroubova Lenka 19496
42Janska Jitka 20772 1 - 02 Gresova Zuzana 183010
53Richterova Natasa 20732 1 - 02 Ambrozova Lucie 163318
69Suchomelova Simona 18832 1 - 02 Bierska Adela 162220
711Luzikova Nicola 17781 ½ - ½ Zemkova Klara 169716
823Homolkova Ivana 14981 ½ - ½1 Dumkova Daniela 177612
913Mackova Veronika 17541 0 - 11 Volaninova Sarka 152022
1019Stranska Kamila 16291 0 - 11 Beluska Tereza 172914
1117Koci Tereza 16641 1 - 01 Kopecka Eva 142426
127Vlckova Katerina 1917½ 1 - 01 Pham Thi Erika Tra My 147224
1321Richterova Julie 1561½ 0 - 10 Valterova Veronika 140125

Zdroj: Chess-results.com - Herní plán

3. Kolo Datum kola 2014/11/18 Hodina 09:00

Šach.Čís.JménoELOBody VýsledekBody JménoELOČís.
16Sroubova Lenka 19492 ½ - ½2 Fuskova Martina 21451
24Rojikova Lenka 19792 ½ - ½2 Kanakova Natalie 19605
38Sabolova Kristyna 18942 ½ - ½ Suchomelova Simona 18839
416Zemkova Klara 1697 0 - 11 Janska Jitka 20772
514Beluska Tereza 17291 0 - 11 Richterova Natasa 20733
610Gresova Zuzana 18301 1 - 01 Mackova Veronika 175413
720Bierska Adela 16221 1 - 01 Luzikova Nicola 177811
812Dumkova Daniela 17761 0 - 11 Nova Michaela 170615
918Ambrozova Lucie 16331 1 - 0½ Vlckova Katerina 19177
1022Volaninova Sarka 1520½ ½ - ½½ Koci Tereza 166417
1124Pham Thi Erika Tra My 1472½ ½ - ½½ Stranska Kamila 162919
1226Kopecka Eva 1424½ ½ - ½0 Richterova Julie 156121
1325Valterova Veronika 14010 0 - 10 Homolkova Ivana 149823

Zdroj: Chess-results.com - Herní plán

2. Kolo Datum kola 2014/11/17 Hodina 15:00

Šach.Čís.JménoELOBody VýsledekBody JménoELOČís.
11Fuskova Martina 21451 1 - 01 Gresova Zuzana 183010
211Luzikova Nicola 17781 0 - 11 Rojikova Lenka 19794
35Kanakova Natalie 19601 1 - 01 Dumkova Daniela 177612
413Mackova Veronika 17541 0 - 11 Sroubova Lenka 19496
515Nova Michaela 17061 0 - 11 Sabolova Kristyna 18948
69Suchomelova Simona 18831 ½ - ½1 Zemkova Klara 169716
73Richterova Natasa 20730 1 - 01 Bierska Adela 162220
821Richterova Julie 15610 0 - 10 Janska Jitka 20772
97Vlckova Katerina 19170 ½ - ½0 Volaninova Sarka 152022
1023Homolkova Ivana 14980 0 - 10 Beluska Tereza 172914
1117Koci Tereza 16640 ½ - ½0 Pham Thi Erika Tra My 147224
1225Valterova Veronika 14010 0 - 10 Ambrozova Lucie 163318
1319Stranska Kamila 16290 ½ - ½0 Kopecka Eva 142426

Zdroj: Chess-results.com - Herní plán

1. Kolo Datum kola 2014/11/16 Hodina 16:00

Šach.Čís.JménoELOBody VýsledekBody JménoELOČís.
114Beluska Tereza 17290 0 - 10 Fuskova Martina 21451
22Janska Jitka 20770 0 - 10 Nova Michaela 170615
316Zemkova Klara 16970 1 - 00 Richterova Natasa 20733
44Rojikova Lenka 19790 1 - 00 Koci Tereza 166417
518Ambrozova Lucie 16330 0 - 10 Kanakova Natalie 19605
66Sroubova Lenka 19490 1 - 00 Stranska Kamila 162919
720Bierska Adela 16220 1 - 00 Vlckova Katerina 19177
88Sabolova Kristyna 18940 1 - 00 Richterova Julie 156121
922Volaninova Sarka 15200 0 - 10 Suchomelova Simona 18839
1010Gresova Zuzana 18300 1 - 00 Homolkova Ivana 149823
1124Pham Thi Erika Tra My 14720 0 - 10 Luzikova Nicola 177811
1212Dumkova Daniela 17760 1 - 00 Valterova Veronika 140125
1326Kopecka Eva 14240 0 - 10 Mackova Veronika 175413

Zdroj: Chess-results.com - Herní plán